Общение без границ

Главная | Регистрация | Вход
Понедельник, 29.04.24, 19:13
Приветствую Вас Странник | RSS
Авторизация
Друзья
Поиск

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]

  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Harry_Haller, Jah, zzz  
Форум хорошего настроения и общения » Флейм » Общение » Де прочитати про тканину?
Де прочитати про тканину?
ivankopestikovДата: Пятница, 12.01.24, 20:19 | Сообщение # 1
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Шукаю сайт чи може якійсь інший ресурс, де можна почитати про різні тканини.
Цікавить зокрема, льон. Хочу навчитися його розрізняти та шити з нього речі.
 
violanecrДата: Пятница, 12.01.24, 20:21 | Сообщение # 2
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт!
Я теж новачок в цьому питанні, але маю декілька сайтів, де вивчаю все про тканини та одразу замовляю те, що мені треба.
Так, один з моїх найулюбленіших магазинів з тканиними - це Текстиль Контакт, в них є блог, де можете почитати про різні матеріали, ось про льон https://tk.ua/ua....la.html детальнв стаття. Дуже прикольний та зручний сайт для тих, хто любить шити.
 
spicytakkoДата: Пятница, 12.01.24, 20:22 | Сообщение # 3
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Льон класна натуральна тканина
 
leraleon00Дата: Воскресенье, 25.02.24, 22:12 | Сообщение # 4
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Шукаю ідеальне місце, де можна придбати якісне мереживо для створення унікальної скатертини, яка б стала справжньою окрасою святкового столу. Хочу, аби вона була не просто красивою, але й виражала особливий шарм та елегантність, допомагала створити атмосферу тепла та затишку. Можливо, хтось стикався з вибором та може порадити місце, де представлений широкий асортимент мережива, від класики до сучасних моделей?
 
kykanaslivaДата: Воскресенье, 25.02.24, 22:14 | Сообщение # 5
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 14
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
З особистого досвіду хочу рекомендувати вам інтернет-магазин Wedding Style. Цей магазин пропонує широкий асортимент мережив для будь-якого випадку, включаючи унікальні моделі мережива, які ідеально підійдуть для створення скатертин. Особливо хочу виділити їхню колекцію, яка вражає своєю красою та оригінальністю. Таке мереживо додасть вашій скатертині особливу елегантність та вишуканість. В Wedding Style ви зможете навіть кружево чорне купити https://wed-style.com.ua/ua/product-category/kajma/ і втілити в життя найсміливіші ідеї. Їхні продукти високої якості, а сервіс на високому рівні, тому я впевнений, що ваш вибір на користь цього магазину стане правильним рішенням.
 
Форум хорошего настроения и общения » Флейм » Общение » Де прочитати про тканину?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024 | Хостинг от uCoz