Общение без границ

Главная | Регистрация | Вход
Четверг, 16.05.24, 15:31
Приветствую Вас Странник | RSS
Авторизация
Друзья
Поиск

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]

  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Harry_Haller, Jah, zzz  
Форум хорошего настроения и общения » Флейм » Общение » Ціни на ділянки
Ціни на ділянки
LolliiPOPДата: Среда, 24.01.24, 18:29 | Сообщение # 1
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Хочу придбати якусь ділянку під будівництво десь неподалік столиці, цікаво які зараз ціни і що взагалі пропронують?
 
CharlittoДата: Среда, 24.01.24, 19:35 | Сообщение # 2
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата LolliiPOP ()
Хочу придбати якусь ділянку під будівництво десь неподалік столиці, цікаво які зараз ціни і що взагалі пропронують?


Привіт! Для себе дивилися недавно що пропонують. Зараз ціни на земельні ділянки поблизу столиці можуть варіюватися залежно від регіону та площі. Наприклад є варіант на 7 соток за 50 тисяч, а є майже гектар землі за 6 лимончиків. Краще звернутися за допомогою до професіоналів з нерухомості, які мають великий досвід у цьому питанні.
Можу порадити вам АН "Маяк". Там завжди готові допомогти з вибором і нададуть вам повну інформацію про доступні ділянки та їх ціни. Я сам користувався їхньою послугою і був задоволений результатом.
Щоб ознайомитися з актуальними пропозиціями, вам варто переглянути сторінку агентства "Маяк" за цим посиланням https://mayak.kiev.ua/objects....756 тут ви знайдете різноманіття варіантів та зможете обрати те, що вам підходить. Бажаю успішних пошуків та вдалих інвестицій!
 
Форум хорошего настроения и общения » Флейм » Общение » Ціни на ділянки
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024 | Хостинг от uCoz