Общение без границ

Главная | Регистрация | Вход
Четверг, 16.05.24, 23:59
Приветствую Вас Странник | RSS
Авторизация
Друзья
Поиск

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]

  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Harry_Haller, Jah, zzz  
Форум хорошего настроения и общения » Флейм » Общение » Подарунковий віскі
Подарунковий віскі
misterbicipsДата: Среда, 24.01.24, 18:47 | Сообщение # 1
Участнег
Группа: Пользователи
Сообщений: 110
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня всім! Мене запросив на своє День народження мій колега, і я хотів би йому подарувати достойний віскі, але не знаю який обрати. Хто розбирається в даному напої, порадьте мені щось цікаве, та магазин в інтернеті, де його можна замовити.
 
LevchenkoДата: Среда, 24.01.24, 18:50 | Сообщение # 2
Участнег
Группа: Пользователи
Сообщений: 103
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Я сам часто коли йду на різні свята до друзів, дарую їм ром чи віскі. Навіть знайшов для такої покупки хороший інтернет-магазин, в якому тільки оригінальний алкоголь, та ціни лояльні.
 
misterbicipsДата: Среда, 24.01.24, 18:55 | Сообщение # 3
Участнег
Группа: Пользователи
Сообщений: 110
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Я взагалі не розбираюсь в віскі, тому що ніколи його не купував, та не пив. Можливо ти зможеш мені порадити віскі який підійде в якості подарунка? Також залиши, будь ласка, посилання на магазин, де його можна купити.
 
LevchenkoДата: Среда, 24.01.24, 19:04 | Сообщение # 4
Участнег
Группа: Пользователи
Сообщений: 103
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Гарним варіантом для подарунка, може бути віскі Old Castle Single Malt Scotch Whisky, в подарунковій упаковці https://maudau.com.ua/product....-847726 який можна придбати в інтернет-магазині Maudau. У віскі солодовий смак із пряними нотами та відтінками деревини у нетривалому післясмаку.

Крім того, що даний віскі дуже смачний, він знаходиться в гарній упаковці, тому це ідеальний варіант для подарунка. Ще в магазині на даний варіант діє не маленька знижка, тому ти зможеш не погано зекономити. 

Прикрепления: 5733642.jpg (9.5 Kb)
 
Форум хорошего настроения и общения » Флейм » Общение » Подарунковий віскі
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024 | Хостинг от uCoz