Общение без границ

Главная | Регистрация | Вход
Понедельник, 29.04.24, 16:11
Приветствую Вас Странник | RSS
Авторизация
Друзья
Поиск

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]

  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Harry_Haller, Jah, zzz  
Форум хорошего настроения и общения » Флейм » Общение » Екран кухні
Екран кухні
la2217596Дата: Четверг, 22.02.24, 12:25 | Сообщение # 1
Новичок
Группа: Пользователи
Сообщений: 30
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Як ефективно впровадити екран кухні в роботу ресторану? Які переваги це може мати для кухарів і персоналу обслуговування?
 
HzBoyДата: Пятница, 23.02.24, 11:57 | Сообщение # 2
Знакомый
Группа: Пользователи
Сообщений: 70
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
У нашому ресторані екран кухні https://firemenu.net/uk/features/kitchen-screen це справжнє диво технологій! Завдяки ньому ми забезпечуємо ефективне управління процесом приготування замовлень. Він дозволяє нам швидко координувати роботу кухарів, розподіляти завдання та моніторити час приготування кожної страви. Благодаря інтеграції з нашою системою замовлень, ми моментально отримуємо інформацію про нові замовлення, що робить процес ще більш ефективним та оперативним. Наш екран кухні сприяє раціональному використанню продуктів та скороченню відходів, що дозволяє зекономити наші ресурси та зменшити вплив на навколишнє середовище. Крім того, він підвищує якість обслуговування та допомагає зменшити час очікування для наших гостей.
 
leraleon00Дата: Вторник, 27.02.24, 17:09 | Сообщение # 3
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Я нещодавно відкрив своє маленьке кафе в центрі міста. Поки що все йде добре, але я стикнувся з проблемою обліку і управління. З огляду на те, що я не дуже розбираюсь в технологіях, мені складно вибрати програму, яка б допомогла мені вести облік продажів, товарів, а також спростити управління персоналом і фінансами. Хочу знайти рішення, яке було б інтуїтивно зрозуміле і не вимагало б великих витрат часу на навчання. Чув про різні системи, але не можу визначитись. Можливо, хтось тут має досвід і може порадити щось просте в освоєнні, але ефективне?
 
kykanaslivaДата: Вторник, 27.02.24, 17:10 | Сообщение # 4
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 14
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
З огляду на ваші потреби і вимоги до інтуїтивності і простоти використання, я хотіла б порекомендувати вам розглянути кнайпа https://knaipa-service.pro/ . Це спеціалізована програма обліку для кафе, яка зарекомендувала себе на ринку як одне з найкращих рішень для малого і середнього бізнесу в галузі гостинності. Knaipa-Service надає широкий спектр функцій: від управління запасами і продажами до аналітики і обліку персоналу, що дозволить вам оптимізувати робочі процеси і покращити загальну ефективність вашого кафе. Програма дуже зручна в користуванні, має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що важливо для тих, хто не має глибоких знань в ІТ. Крім того, Knaipa-Service пропонує відмінну клієнтську підтримку, яка завжди готова допомогти з будь-якими питаннями або проблемами, що можуть виникнути. Це важливий аспект, особливо коли ви тільки починаєте використовувати нову систему.
 
ivaotliva12Дата: Вторник, 27.02.24, 21:28 | Сообщение # 5
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
очень интересно
 
Форум хорошего настроения и общения » Флейм » Общение » Екран кухні
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024 | Хостинг от uCoz