Общение без границ

Главная | Регистрация | Вход
Воскресенье, 05.05.24, 00:36
Приветствую Вас Странник | RSS
Авторизация
Друзья
Поиск

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]

  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Harry_Haller, Jah, zzz  
Форум хорошего настроения и общения » Флейм » Общение » Рукоділля і все для нього
Рукоділля і все для нього
lermontovlermikДата: Среда, 20.03.24, 16:54 | Сообщение # 1
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Я працюю з вишивкою та макраме, але також люблю експериментувати з іншими видами рукоділля. Чесно кажучи, я стикнувся з проблемою знаходження магазину, де був би широкий вибір якісних матеріалів за розумними цінами. Мені потрібні нитки різних кольорів і товщин, бісер, фурнітура для вишивки та все для макраме. Можливо, хтось з вас міг би порадити місце, де я зможу знайти все необхідне?
 
serovigorrДата: Пятница, 22.03.24, 10:54 | Сообщение # 2
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
я теж таке полюбляю
 
valetka583Дата: Четверг, 25.04.24, 14:42 | Сообщение # 3
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
З власного досвіду я можу рекомендувати вам інтернет-магазин Carisma https://carisma.ua/ . Це справжній рай для майстрів рукоділля. В Carisma ви знайдете величезний асортимент товарів, від якісних ниток і спиць до ексклюзивних декоративних аксесуарів, які підійдуть для будь-якого вашого проєкту. Я сама часто замовляю там матеріали для своїх проектів, і мені особливо подобається їхня швидка доставка та відмінний сервіс. Окрім того, Carisma завжди радує різноманітними акціями та знижками, що дуже важливо для нас, хто не хоче переплачувати. Вони також мають чудову систему лояльності, що дозволяє збирати бали та використовувати їх для подальших покупок.
 
Форум хорошего настроения и общения » Флейм » Общение » Рукоділля і все для нього
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024 | Хостинг от uCoz