Общение без границ

Главная | Регистрация | Вход
Суббота, 18.05.24, 10:34
Приветствую Вас Странник | RSS
Авторизация
Друзья
Поиск

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]

  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: [C]RaSh  
Форум хорошего настроения и общения » Работа и Объявления » Барахолка » Сухий корм для собак
Сухий корм для собак
misterbicipsДата: Воскресенье, 21.01.24, 02:22 | Сообщение # 1
Участнег
Группа: Пользователи
Сообщений: 110
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Всім привіт! Хочу для свого дорослого собаки породи спанієль, придбати корисний сухий корм. Порадьте сухий корм дійсно з хорошим складом, та інтернет-магазин, в якому його можна вигідно придбати.
 
LevchenkoДата: Воскресенье, 21.01.24, 13:30 | Сообщение # 2
Участнег
Группа: Пользователи
Сообщений: 103
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Раніше я годував свого собаку їжею зі столу, але якість його шерсті та в цілому його стан мене не влаштовував, тому мені порадили перейти саме на сухий корм. Якщо бажаєш, можу тобі порадити інтернет-магазин, в якому тільки якісний сухий корм, та ціни хороші.
 
misterbicipsДата: Воскресенье, 21.01.24, 13:35 | Сообщение # 3
Участнег
Группа: Пользователи
Сообщений: 110
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Я купував якийсь сухий корм в місцевій ветеринарній аптеці, але хочеться придбати корм дійсно хорошої якості. Дуже цікаво, який саме корм купуєш ти? А ще залиши, будь ласка, посилання на магазин, в якому його можна купити.
 
LevchenkoДата: Воскресенье, 21.01.24, 13:44 | Сообщение # 4
Участнег
Группа: Пользователи
Сообщений: 103
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Останнім часом я купую сухий корм для дорослих собак Royal Canin French Bulldog Adult, свинина з рисом https://maudau.com.ua/categor....l-canin який вже багато разів купував в інтернет-магазині Maudau. Корм має гарний збалансований склад, і тільки натуральні компоненти.

В результаті у мого пса значно покращився зовнішній вигляд шерсті, також у нього з'явилось багато енергії. Зараз ціна на даний корм дуже лояльна, тому я купую з запасом. Крім цього смаку є багато інших, тому обирай що тобі підходить. 
Прикрепления: 1862756.jpg (8.8 Kb)
 
Форум хорошего настроения и общения » Работа и Объявления » Барахолка » Сухий корм для собак
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024 | Хостинг от uCoz