Общение без границ

Главная | Регистрация | Вход
Пятница, 03.05.24, 07:53
Приветствую Вас Странник | RSS
Авторизация
Друзья
Поиск

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]

  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Dmitryleon  
Форум хорошего настроения и общения » Флейм » Авто, мото » Литі диски R14!
Литі диски R14!
a_sovДата: Четверг, 15.12.22, 21:33 | Сообщение # 1
Знакомый
Группа: Пользователи
Сообщений: 75
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт, допоможіть будь ласка порадою автолюбителі, де я можу собі доглянути нормальні автодиски з даними радіусом на своє авто? Багато різних автомагазинів є, але вибрати з них якийсь один складно, підкажіть не хочу помилитися!
 
menigorekДата: Четверг, 15.12.22, 21:33 | Сообщение # 2
Знакомый
Группа: Пользователи
Сообщений: 68
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Скажу так диски і шини важливий елемент автомобіля, тому потрібно вибирати тільки за якістю, я наприклад роблю так, краще заказть якісні які вам допоможуть в дорозі відчувати себе впевненіше.
 
HzBoyДата: Четверг, 15.12.22, 21:34 | Сообщение # 3
Знакомый
Группа: Пользователи
Сообщений: 71
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Не зовсім згоден з вами, була у мене ситуація коли купував Автозапчастини перевірені а вони прослужили мало, це як попадеш, і ті ж диски в автомагазині, за однією ціною, а потім побачив в мережі такі ж на 25% дешевше, яке розчарування мене чекало, зараз вже не поспішаю і моніторю кожну покупку. І думаю може хто з вас допоможе.
 
taras_gamperДата: Четверг, 15.12.22, 21:35 | Сообщение # 4
Новичок
Группа: Пользователи
Сообщений: 37
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата HzBoy ()
Не зовсім згоден з вами, була у мене ситуація коли купував Автозапчастини перевірені а вони прослужили мало, це як попадеш, і ті ж диски в автомагазині, за однією ціною, а потім побачив в мережі такі ж на 25% дешевше, яке розчарування мене чекало, зараз вже не поспішаю і моніторю кожну покупку. І думаю може хто з вас допоможе.
Привіт всім, знаю що вам потрібно визначитися з типом дисків спочатку, тоді все і вийде ідеально. Дані диски дуже хороші вони є підробкою оригіналу, але в той же час за якістю нітрохи не гірше, але Ціна нижче.
Литі диски R14! https://avtodiski.net.ua/ua/disk/tip-litye/diametr-14 я собі тут замовляв, у них точно зможете щось вибрати собі. При виборі хороших дисків потрібно звертати увагу не тільки на матеріал, але і як вони виглядають на автомобілі, я люблю що б красиво виглядали, тому замовляв у них, круті всі дизайни.
 
StTehnikДата: Среда, 29.03.23, 15:03 | Сообщение # 5
Участнег
Группа: Пользователи
Сообщений: 120
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
О том какие шины лучше для внедорожника. А так же внедорожные шины: осень 2022 лучший выбор http://regalcar.md об этом вы можете ознакомиться посетив этот чудесный статейный портал. Тут всё о шинах на внедорожник. Очень полезная и нужная информация.
 
Форум хорошего настроения и общения » Флейм » Авто, мото » Литі диски R14!
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024 | Хостинг от uCoz