Общение без границ

Главная | Регистрация | Вход
Воскресенье, 05.05.24, 06:18
Приветствую Вас Странник | RSS
Авторизация
Друзья
Поиск

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]

  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Harry_Haller, Jah, zzz  
Форум хорошего настроения и общения » Флейм » Общение » Дайте декілька порад...
Дайте декілька порад...
LolliiPOPДата: Вторник, 23.04.24, 22:51 | Сообщение # 1
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Я хочу почати заробляти на криптовалюті, на данний час не маю грошей для старту і знань. Чи можливо з таким багажем хоть чогось досягти? І з чого почати свій шлях?
 
CharlittoДата: Среда, 24.04.24, 06:38 | Сообщение # 2
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата LolliiPOP ()
Я хочу почати заробляти на криптовалюті, на данний час не маю грошей для старту і знань. Чи можливо з таким багажем хоть чогось досягти? І з чого почати свій шлях?


Почати свій шлях у світі криптовалют з нуля цілком можливо, хоча і не буде легко. Перш за все, потрібно ретельно вивчити основи - принципи роботи блокчейну, різні типи криптовалют, особливості майнінгу, трейдингу тощо. Непоганим стартом для новачка стане освоєння тестових мереж або тестнетів.

На ресурсі Web3.org.ua https://www.web3.org.ua/category/testnets/ ви знайдете детальні інструкції щодо використання популярних тестнетів, таких як Ethereum Sepolia, Binance Smart Chain Testnet, Polygon Mumbai Testnet. Тут можна безпечно попрактикуватись, використовуючи умовні "тестові" монети замість реальних коштів. Випробуєте майнінг, створення гаманців, смарт-контрактів, децентралізовані додатки та інші крипто-інструменти.

Корисним буде також пошук безкоштовних криптовалютних кранів - сайтів, що роздають мінімальні суми монет за прості завдання (перегляд реклами, введення капчі). Це можливість на практиці відпрацювати операції з гаманцями та обмін крипти.

Варто також пошукати бонусні програми (bounty) від команд блокчейн-проектів. Часто вони винагороджують монетами за створення контенту, допомогу в розповсюдженні інформації про проект та тестування продуктів.
 
Форум хорошего настроения и общения » Флейм » Общение » Дайте декілька порад...
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024 | Хостинг от uCoz