Общение без границ

Главная | Регистрация | Вход
Суббота, 04.05.24, 02:16
Приветствую Вас Странник | RSS
Авторизация
Друзья
Поиск

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]

  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: [C]RaSh  
Форум хорошего настроения и общения » Работа и Объявления » Барахолка » Смартфон
Смартфон
misterbicipsДата: Понедельник, 18.03.24, 16:24 | Сообщение # 1
Участнег
Группа: Пользователи
Сообщений: 110
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня всім! Хочу мамі на День народження подарувати смартфон, але поки думаю який купувати. Хочу, щоб ви мені порадили варіанти, бажано з хорошою камерою, та інтернет-магазин, де його можна вигідно купити.
 
LevchenkoДата: Понедельник, 18.03.24, 16:26 | Сообщение # 2
Участнег
Группа: Пользователи
Сообщений: 102
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Зараз дуже великий вибір смартфонів з гарними характеристиками, та за ціною можна купить досить вигідній. Якщо бажаєш, можу підказати один перевірений інтернет-магазин, де собі не раз купував круту техніку по адекватним цінам.
 
misterbicipsДата: Понедельник, 18.03.24, 23:11 | Сообщение # 3
Участнег
Группа: Пользователи
Сообщений: 110
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Річ у, тому що я жодного разу не купував смартфон в інтернеті, тому не знаю якому магазину можна довіряти. Якщо можеш, дай пораду щодо смартфона, та поділися посиланням на магазин, де його варто купувати.
 
LevchenkoДата: Понедельник, 18.03.24, 23:18 | Сообщение # 4
Участнег
Группа: Пользователи
Сообщений: 102
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Якщо хочеш моєї поради, можеш звернути увагу на смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 8/256 Forest Green https://allo.ua/ua...._13_pro який раджу купувати в інтернет-магазині Алло. В першу чергу хочу звернути твою увагу на те, що в ньому 256 Гб пам'яті, якої точно вистачить на всі необхідні додатки, фото, відео і так далі.

Присутні три камери, головна з яких на 200 Мп, тому фото будуть виходити мега якісні. Зараз на дану модель діє не маленька знижка, тому встигни купити його вигідно.

Прикрепления: 6489717.jpg (24.5 Kb)
 
Форум хорошего настроения и общения » Работа и Объявления » Барахолка » Смартфон
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024 | Хостинг от uCoz